Associats

ABANCO SORS, JOSEP
ALAEZ PENINA, JAIME
ALARCON MARTI, JUAN RAMON
ALBA SERRANO , JAUME
ALBAREDA LLAO, JAUME
ALCANTARA VILA, EMILIO
ALDEA BUENO, JUAN MANUEL
ALEMANY GONZALEZ,
    FRANCESC XAVIER
ALONSO PIZARRO, MANUEL
ALTISENCH BOSCH, JOSE MA
AMER FIOL, BARTOLOME
AMIGO LECUONA, JOAQUIN
AMOROS BARCELO, PEDRO JOSE
ANDREU MAZON, MIGUEL
ARAMBURO HOSTENCH, FERMIN
ARANDA ARQUES, JOSE MARIA
ARCALIS ARCE, ANTONIO
ARIAS VENTALLO, JOSE MA.
ARMENGOL BARALLAT, JOAN
AYMERICH BLANCO, JUAN
AZNAR CUENCA, JESUS
BADIA SALA, JOSEP MARIA
BAGO GRANELL, JUAN
BALAGUE VIVES, FRANCISCO
BALIUS JULI, RAMON
BALIUS MATAS, RAMON
BARJAU VIÑALS, RAMON
BARLUENGA VILAJUANA, SALVADOR
BATISTE-ALENTORN
    GUILLEN, EDUARD
BELTRAN FONTANALS, ANTONIO
BERNADES BERNAT, RAMON
BETORET PITARCH, FRANCESC
BOFILL FONT, RAMON
BOLOIX POCH, JUAN
BORDAS SALES, JOSE-LUIS
BORRAS DE LOS RIOS, FRANCISCO
BOSCH AGUILA, MANUEL
BOVE RIBAS, JOSE ANT.
BROTONS CUIXART, JUAN
BUENO GALLEGOS, MARIO ROBERTO
BULO SOLE, JOSEP MARIA
CABALLERIA ROVIRA, ENRIQUE
CABESTANY CASTELLA, JOSEP MARIA
CABOT DALMAU, JOAQUIN
CADIERNO CARPINTERO, MOISES
CAIRO RICART, JORDI
CALVO QUERALTO, GONZALO
CAMARASA ISANTA, JOAQUIN
CANTAL PORTABELLA, RAMON
CANTARELL FONTCUBERTA, IGNACIO
CARDENAL LOPEZ, FERNANDO
CARREÑO DELGADO, ANA MARIA
CARREÑO PIERA, JOSE MA.
CASAFONT FORMENT, MA.CARMEN
CASAMITJANA FERRANDIZ, JOSE M.
CASAÑAS SINTES, JOAQUIM
CASTELLANOS ROBLES, JUAN
CASTELLET FELIU, ENRIQUE
COBA SOTES, JAVIER
COLL BOSCH, ANTONIO-CESAR
COLLADO FABREGAS, FERNANDO
COMBALIA ALEU, ANDRES
CONEJERO SUGRAÑES, JOAN
CONESA HERNANDEZ, FRANCISCO
CORDOMI FONT, ALBERT
CORELLA ESTEVEZ, PILAR
CORET NOVOA, ANDREU
COSCUJUELA MAÑA, ANTONIO
COTS BUERA, FERNANDO DE
CUARTERO CUARTERO, JOSE MA.
DOMENECH PARDO , ENRIC
DOMINGO PECH, JOSE
DOMINGUEZ BLASCO, MARTIN
DONCEL CABOT, ANTONIO
DURAN BARRIONUEVO, LUIS
EMERGUI EMERGUI, SIMON
ESPEL MASFERRER, CARME
ESPIGA TUGAS, FRANCISCO-JAVIER
ESPINOSA DUFEU, RAUL
ESPUÑA FIERRO, JOAN B
ESQUERRE SEGUES, OLGA
ESTALLO MATIÑO, FRANCESC[
ESTANY CAMPA , ANTONI
FAIG GARROBER, JUAN
FARRE FRIAS, EDUARD
FERNANDEZ GARCIA, SALVADOR
FERNANDEZ NONELL, ANTONIO DE P.
FERNANDEZ SABATE, ALFONS
FERNANDEZ-RODRIGUEZ
   FAIREN, MARIANO
FERRER CONDAL, JOAQUIN
FERRER VICENTE, PEDRO
FISAS GRAUPERA, JOAN
FLORES SANCHEZ,
    FRANCISCO JAVIER
FORES VIÑETA, JOAQUIN
FREIXA RODON, ROMAN
GALI ESTANY, JORGE
GALI LOPEZ , JORDI
GALLART CASTANY, FCO. JAVIER
GARCIA AZNAR, ANDREU
GARCIA GARCIA, JUAN ANTONIO
GARCIA RAMIRO, SEBASTIAN
GARCIA SOMOZA, ADORACION
GARCIA-ALSINA GONCHAROV, JUAN
GARCIA-ELIAS COS, MARC
GARRIGA PARES, CARLOS
GARRIGA PRAT, LUIS
GARRIGA TRILLA, JOSE MA.
GASSET GINES, JOSE MARIA
GIL BONHOME, DAVID
GIL DE BERNABE ORTEGA, ENRIQUE
GILABERT COROMINAS, JAUME
GIMENO CANDELA, CARLES
GIRONES APARICIO, ANTONIO
GIRVENT MONTLLOR, FRANCESC
GIRVENT MONTLLOR, RAMON-JAVIER
GISBERT MARGARIT, JOSE MARIA
GODALL ARTEAGA, ALEJANDRO
GOMEZ BONSFILLS, FCO.JAVIER
GONZALEZ CASANOVA, JUAN-CARLOS
GONZALEZ ESTEBAN, JOSE-MARIA
GONZALEZ LLASTANOS, JOSE
GONZALEZ LOPEZ, FRANCISCO
GONZALEZ RUIZ, EMILIO
GONZALEZ SOLER, FERNANDO
GRIFOL TRAMUNS, FELIX
GRIMALT SANCHO, FRANCISCO
GUITART ROCA, JOAN
GUTIERREZ CAMPOY, ALEJANDRO
HEIMANN CELLA, MIGUEL
HERNANDEZ HERMOSO,
    JOSE ANTONIO
HERNANDEZ SANCHEZ, ABEL
HERRERO RIGAU, CUSTODIO
HUGUET BOQUERAS, JORGE
IGLESIAS ROVIRA, RAMON
ITARTE PUJALS, JUAN
IZAGA ESPINOSA, JUAN M.
JIMENO URBAN, FRANCESC
JOSHI JUBERT, NAYANA
JOU MIRALPEIX, NURIA
JOVE BATALLA, FRANCISCO
JUSTRIBO BERLANGA, CARLOS
JUTGLAR ALAÑA, AGUSTIN
LAINEZ ROMO, VICTOR
LLATA SALLES, JOAN
LLAURO GUELL, JUAN
LLOBET LLAMBRICH , MIQUEL
LLORENS BUSQUETS, JUAN
LLOVERA RUBIO, ANTONI JOAN
LLUCH BERGADA, ALEJANDRO
LLUIS SADURNI, JOSEP
LOPEZ COLOMES, JOSE-LUIS

LOPEZ RIBERAYGNA, CARLOS
LOZANO SERRANO, JOSE M.
MALED GARCIA, IGNASI
MARI BALCELLS, VICTOR-JULIO
MARIN NAVARRO, MANUEL
MARTI TORT, JOSE M.
MARTI VALLS , JOSEP
MARTIN BERTRAN, JUAN MIGUEL
MARTIN CASOLA, DANIEL
MARTINEZ FERNANDEZ, RICARDO
MARTINEZ GARCIA, JOAN
MARTINEZ RUFINO, MARIANO
MARTORELL MARTORELL, JESUS
MARTORELL OTZET, ALBERTO
MAS MOLINE, SANTIAGO
MAS TAPIAS, JOSE
MASGRAU GISPERT,
    FRANCISCO-JAVIER
MASSONS ALBAREDA, JOSEP
MATEO GARCIA, CARLOS
MATEO MONTAÑES, JAVIER
MELLA FIJO, NARCISO L.
MERCADE ROCA, ANTONIO
MERINO VENDRELL, JOSE ANT.
MEROÑO OÑATE, JUAN
MEROÑO OÑATE, PEDRO
MINGUELL MOÑART, JOAN
MIQUEL FAIG, MARTA
MIRA PRUNES, JOSEP
MIRET PECH, MA-LLUISA
MISERACHS SALA, MARIANO
MOLERO GARCIA, VICENTE
MOLINA NUÑEZ, CARLOS DE
MONTERO MARIN, CARLOS
MORAGAS BADIA , JOSEP
MORALES GARCIA, ILDEFONSO
MORELL BOLOS, JOSE-MARIA
MORETA MUNUJOS, DAVID
MURIAS ALVAREZ, JUAN
NADAL ABELLA, JOSEP M.
NADAL GRAU , JORDI
NARDI VILARDAGA, JUAN
NAVARRO QUILIS, ANTONIO
OBACH BENACH, JORDI
OLIVERAS RIERA, JAIME
OLLE SOLE, MARIA DEL CARME
OLLER DAURELLA, JUAN
OLSINA PAVIA, JORGE
ORDUÑA PIZARRO, JUAN MANUEL
ORDUÑA SERRA, MODESTO
ORIACH MARTI, JORDI
OROZCO DELCLOS, RAFAEL
OSES TRUJOLS, CARLOS
PASCO MASSO, JOSE
PEDEMONTE JANSANA, JORDI
PEIDRO GARCES, LUIS
PEREZ DE ARENAZA MAICAS, CARLES
PEREZ DE HARO, SANTIAGO
PEREZ DOMINGUEZ, MANUEL
PEREZ FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL
PERMANYER BARRIER, JORGE
PERMANYER TORRAS, JORGE
PERPIÑA TORREGROSA, MIQUEL
PERRAMON LLAVINA, JAUME
PI FOLGUERA, JUAN
POCIELLO MIRADA, CARLES
PODALL RODRIGUEZ, JOSE
PORTABELLA BLAVIA, FEDERICO
PRAT CARNE, RAFAEL
PRAT DALFO, FRANCISCO J.
PRAT FABREGAT, SALVIO
PUIG VERDIE, LLUIS
PULIDO CUCHI, RAFAEL
PUNSODA BOU, JOAQUIN
RAFAT PRAT , ANTONI
RAGON CARDONER, JORDI
RAMIREZ RUIZ, GUILLERMO
RAMIREZ VALENCIA, MANUEL
RIBA FERRET, JOSEP
RIBAS DUCH, JOAN
RICCI OROZCO, HERNAN
RIERA SANS, JOSEP
RIU LABRADOR, RAMON
RIVEROLA GURRUCHAGA, ENRIQUE
RIZZO DE SOLA, FRANCISCO JAVIER
ROCA BURNIOL, JAUME
ROCHA CASAS, ENRIQUE
RODRIGUEZ RIVAS, MANUEL
ROGER BERENGUER, LLUIS
ROS MONTFORT, ERNEST
ROSELL BOLEDA, JOSEP
ROURE ABIZANDA, JOAN R.
RUIZ-COTORRO SANTOS, ANGEL
SABATE ALMARZA, CARLOS
SABATE TOLOSA, CALIXTO
SAGARRA Y DE AZARA, FERNANDO DE
SAHUN FONT, RITA
SALA FIEBIGER, MATIAS
SALAZAR FERNANDEZ
    ERENCHUN, FRANC-J
SALVADOR FUENTES, ENRIQUE
SALVADOR MONTE, RAFAEL
SAMARANCH GALLART, JOSE MARIA
SANCHEZ FLO, RICARDO
SANCHEZ RAMOS, ANGEL
SANCHEZ-HARGUINDEY
     PIMENTEL, J.MA.
SANCHO FUERTES, RAMON
SANCHO NAVARRO, ROGELIO
SANT FIGUERAS, FRANCISCO-P.
SARASA ORTIZ, RAFAEL
SECO BARO, ANTONIO
SEGUR VILALTA, JOSEP MARIA
SERRA FERNANDEZ, RAMON
SERRANO PEREZ DE LA BLANCA, JUAN
SERRANO PEREZ DE LA BLANCA,
    TOMAS
SOLE PUSO, PERE
SOLERNOU JUANOLA, LLUIS M.
SORIANO DE LA ROSA, JOSE-LUIS
TAPIA MARTINEZ, ANTONI
TIO VIDAL, SALVADOR
TORRE RODRIGUEZ, MIGUEL DE LA
TORRES TORRES,
    DANTE CONSTANTINO
TORRUELLA GUILA, LUIS
TORTAJADA MORELLA, MANUEL
TREVIÑO MUÑOZ, GREGORIO
TUNEU VALLS, JOSEP
VALER TITO, BENIGNO A.
VALLES FELIU, ANTONIO
VALLVE QUERALTO, ENRIQUE
VARGAS AGURTO, ARMANDO
VAZQUEZ QUINTAS, MANUEL
VENDRELL BRUCET , JOSEP M.
VENDRELL TORNE, ENRIQUE
VERDEGAY ORTUÑO, JUAN JESUS
VERGE BAILACH, JUAN-ESTEBAN
VIA-DUFRESNE S. DE LAMADRID, J.L.
VIDAL SANTACRUZ, VICTORIA
VILA GIMENEZ, JOAN ANTONI
VILA OLIVERAS, JOSEP
VILADEVALL LLINAS, JOAQUIN
VILADOT POU, JOSE-ANTONIO
VILARO ANGULO, JAUME
VILARO PORTET, RAMON
VILARRUBIAS GUILLAMET, JOSE MA.
VILASECA GIRALT, ALBERTO
VILLALBA IBAÑEZ, PEDRO
VILLANUEVA LEAL, CARLOS
VILLANUEVA SALVADOR, JOSE
VIÑALS VIÑALS, JOAN MARIA
WAEZ SAWAS, MOHAMED-JALAL
ZURRIAGA BERTOLIN,
    VICTOR MANUEL

Envia'ns la teva consulta
COMB
© Col·legi Oficial de Metges de Barcelona
Darrera actualització:
Inici | Contacta'ns | Avís legal | Política de Cookies | Mapa web